Koncerty

Strona główna » Koncerty

wielkość tekstu:A | A | A

Witajcie Drogie Maluchyi!

  Jeśli się jeszcze nie znamy, odwiedźcie nas koniecznie na koncercie. Zaproście swoje Mamusie, Tatusiów, oraz całe Rodzinki i Przyjaciół. Będziemy mieli okazję lepiej się poznać, pogadać i wspólnie pośpiewać.
Będzie też okazja wykonać pamiątkowe zdjęcia do rodzinnego albumu a także
zatańczyć  z Waszym ulubionym
"Pluszowym Misiem" , "Kłapouchym" oraz "Bawciem"
Serdecznie zapraszamy
 

SZANOWNI PAŃSTWO !

 
W celu rezerwacji terminu koncertu, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

+48 604 20 40 60     +48 32 263 91 43

fax/ 32 263 91 43

email: bahbah@duetbahamas.pl

Polecamy także zapoznanie się z naszą  NOWĄ  OFERTĄ DLA DZIECI I DOROSŁYCH


   SERDECZNIE ZAPRASZAMY
 
Poniżej lista najważniejszych imprez zorganizowanych z udziałem zespołu "BAHAMAS"

  Stare Oborzyska - Gimnazjum im. Jana Pawła II - godz.09.00

Racot  - Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków  -godz.12.30

Skoki k/Wągrowca  - Finał W.O.Ś.P. -  godz.15.00

Turek  - Hala Sportowa ul. Parkowa -  godz.16.00

Pabianice - Park Wolności, ul. Parkowa - godz.17.00

Myszków - Pizzeria "Capri" - godz.17.00

Kowalewo Pomorskie - Szkoła ul. M. Konopnickiej - godz.11.00

Sierpc k/Włocławka - Plener - godz.18.30

Łasin k/Grudziądza - Amfiteatr ul Wodna - godz.11.00

Mogilno - Park Miejski - godz.16.00

Kramsk k/Konina - Amfiteatr - godz.18.30

Żabia Wola k/Warszawy - Dom Kultury - godz.09.00

Strzegom k/Wrocławia - Dom Kultury - godz.16.00

Kruszyn  k/Włocławka - Lotnisko - godz.14.30

Inowrocław - Stadion ul. Wierzbińskiego - godz.16.00

Morawica k/Kielc - Amfiteatr- godz.17.30

Skarżysko Kamienna - Centrum Kultury - godz. 17.00

Pabianice - Park Wolności, ul. Parkowa - godz.12.00

Radomsko - Park Solidarności - godz. 14.30

Żukowo k/Gdańska - Nad Jeziorkiem - godz. 17.00

Mogilno - Park Miejski - godz.16.00

Łasin k/Grudziądza - Amfiteatr - godz.17.00

Stegna k/Gdańska - Impreza "Lata z Radiem"- godz.14.00

Stolec k/Sieradza- Stadion - godz.16.00

Iwno k/Ścinawy - Ośrodek "Oaza" - godz.13.30

Biała Rawska - Park Miejski - godz.15.30

Trzcianka - Stadion "Ajax" - godz.17.30

Głogów - Plener  - godz.13.00

Katowice - Akademia Ekonomiczna - godz.12.00

Kozienice-Hala,ul. Warszawska 72-godz.10.30                           

Książ k/Wałbrzycha-Zamek - godz.15.00

Nysa - Stadion-godz.16.45                           

Bydgoszcz - Muszla Koncertowa, Park Witosa  - godz.9.30

Rzuców k/Radomia - Plener - godz.11.00

Myszków - Pizzeria "Capri" - godz.18.00

Kazimierz Górniczy - Dom Kultury - godz.15.00

Płock - Spółdzielnia Mieszkaniowa - godz.11.30

Kleczew k/Konina - Stadion Miejski - godz.15.00

Oleśnica - Plener - godz.13.30

Krotoszyn - Plener - godz.18.30

Aleksandrów Kujawski - M.C.K ul. Parkowa 3 - godz.10.00

Warta Bolesławiecka - Dom Kultury - godz.12.00

Włocławek - Lotnisko Kruszyn - godz.11.00

Wodzisław Śląski - Boisko - godz.12.00

Sosnowiec  - "Stawiki" - godz.17.00

Zabrze - Zabytkowa Kopalnia "Guido" - godz.13.30

Czarne k/Szczecinka - Plener - godz.10.00

Żukowo k/Gdańska - Dolina "Nad Jeziorkiem" - godz.17.00

Łącko - Plaża w Grabinie  - godz.11.30

Chełmno k/Świecia - Rynek - godz.15.30

Sokołów Małopolski - Stadion "Sokół - godz.17.00

Skarżysko Kamienna - Plener - godz.17.00

Jeziora Wielkie k/Konina - Stadion- godz.17.30

Strzelin - Park Miejski - godz.17.30

Drużbice k/Bełchatowa - Plener - godz.15.00

Stargard Szczeciński - Rynek - godz.10.00

Włodawa - stadion - godz.15.00

Skoki k/Wągrowca - Rynek - godz.16.00

Gliwice - Hala Sportowa ul. Kaszubska 28 - godz.10.00

Zawiercie - Hala M.O.S.I.R.-u - godz.16.00

Kużnia Raciborska - Plener -  godz.15.00

Olkusz - Rynek -  godz.17.00

Kruszyn k/Włocławka - Aeroklub Włocławski - godz. 11.30

Warszawa-Pawilon Handlowy ul. Pabla Nerudy-godz. 16.00

Warszawa-Centrum Handlowe ul. Górczewska - godz. 17.30

Morawica k/Kielc - Muszla Koncertowa - godz. 17.30

Grojec k/Oświęcimia - Plener - godz. 13.00

Gaworzyce-Dalków - Park - godz. 15.00

Straszęcin k/Dębicy - Ośrodek Sportowy - godz. 14.30

Nowy Dwór Mazowiecki - Park - godz. 15.30

Pawonków k/Dobrodzienia-Stadion LZS "Orzeł"-godz. 18.00

Czarnków - Nad Notecią - godz. 18.00

Łazy k/Zawiercia - Plener - godz. 15.00

Skaryszew k/Radomia - Stadion Miejski - godz. 15.30

Piekary Śl. - Amfiteatr Brzozowice - Kamień - godz. 17.00

Kazimierza Wielka - Plener - godz. 16.00

Kalwaria Zebrzydowska - Stadion M.K.S. - godz. 15.00

Gorzeszów k/Kamiennej Góry - Plener - godz. 18.00

Golędzinów k/Obornik Śl. - Ośrodek Kolonijny - godz. 18.30

Lubomierz k/ Kamiennej Góry. - Rynek - godz. 16.00

Środa Wlkp. - Ośrodek Nad Zaleweem - godz. 16.00

Gliwice - Sośnica - Plener - godz. 16.00

Chocicza k/Środy Wlkp - Plener - godz. 16.00

Szymocice k/Raciborza - Basen - godz. 16.00

Świebodzice - Stadion - godz. 17.30

Gliwice - Lotnisko Aeroklubu - godz. 16.00

Pustkowie-Zawada k/Dębicy - Zespół Szkół - godz. 15.30

Tomaszów Mazowiecki - Park Miejski - godz. 16.00

Tomaszów Lubelski - Szkoła podstawowa nr 3 - godz. 10.30

Strzelin - Szkoła podstawowa nr 3 - godz. 09.00

Ozimek k/Opola - Dom Kultury - godz. 17.00

Konin - Klub "Hutnik" - godz. 10.00

Konin - Klub "Hutnik" - godz. 13.00

Gostyń - Rynek - godz. 11.00

Tychy - Kino "Andromeda" - godz. 16.00

Siemianowice Śl.- Estrada k/ Urzędu Miasta - godz. 17.00

Warszawa - Restauracja "Wilanów" -  godz.11.00

Górzyca k/Dębna - Na kortach - godz.17.00

Przeworno k/Strzelina - Plener - godz.15.00

Jawor k/Legnicy - Plener - godz.14.00

Warszawa - Szkoła Podst. nr 94 ul. Cietrzewia 22a - godz.11.00

Warszawa - Ośrodek "Złote Brzozy" ul Zołnierska 101-godz.12.30

Błaszki k/ Sieradza - Plener - godz.19.30

Zwoleń k/ Radomia - Plac Kochanowskiego - godz.17.30

Staszów k/ Kielc - Stadion - godz.09.30

Dąbrowa Górnicza-Hala Sportowa "Centrum"-godz.12.30

Kędzierzyn Koźle - Dom Kultury "Koźle" - godz.17.30

Łaziska Górne - Dom Kultury - godz.16.30

Płock - S. M. ul. Gierzyńskiego 17 - godz.11.30

Konin - Plener - godz.15.30

Nowy Dwór Mazowiecki - Park Miejski - godz.15.00

Serock - Rynek - godz.19.00

Dzierzkowice k/Lublina - Boisko Zespołu Szkół-godz.11.30

Sosnowiec - Park Sielecki - godz.15.00

Ciechocinek - "Amazonka" - godz.14.30

Kraszewice k/Ostrzeszowa - Stadion - godz.18.00

Rokiciny k/Piotrkowa - Plener - godz.14.00

Żukowo k/Gdańska - "Nad Jeziorkiem" - godz.18.00

Bogatynia - Stadion Sportowy - godz.15.00

Zgorzelec - Scena przed M.D.K. - godz.18.00

Poniatowa k/Lublina - Plac przy ul. Brzozowej - godz.14.00

Sokołów Małopolski - Klub Sportowy "Sokół" - godz.16.00

Kalisz Pomorski - Stadion Miejski - godz.17.30

Tuczno k/Wałcza - Stadion - godz.14.45

Wałcz - Plac Wolności - godz.14.00

Sosnowiec - Park Sielecki - godz.15.00

Fajsławice k/Lublina - Plener - godz.15.00

Kowary - Stadion - godz.18.00

Potworów k/Radomia - Plener - godz.13.00

Sosnowiec - Ośrodek "Stawiki" - godz.12.00

Trzebicz Nowy k/Drezdenka -Plener - godz.16.00

Mińsk Mazowiecki - Plener - godz.17.00

Łobez k/Koszalina - Boisko - godz.18.00

Gostyń k/Leszna - Park Miejski - godz.17.30

Olkusz - Rynek - godz.18.00

Tarnowskie Góry - Rynek - godz.14.00

Jawor k/Legnicy - Ośrodek "Jawornik" - godz.16.00

N. Dwór Mazowiecki - Hala Widow. Sportowa - godz.15.00

Jastrzębie Zdrój - Dom Zdrojowy - godz.17.00

Kraszewice k/ Ostrzeszowa - O.S.P. Kraszewice - godz. 17.00 (koncert na rzecz W.O.S.P.)

Białystok - Hotel "Gołębiewski" - godz. 16.00
 
Ośno Lubuskie - Szkoła Podstawowa - godz. 15.00
 
Krosno Odrzańskie - Hala O.s.i.r.- godz. 17.00

Włodawa - Boisko O.s.i.r.-u ul. Szkolna 4 - godz. 17.00

Aleksandrów Kujawski - Plener - godz. 17.30
 
Mieszkowice k/Kostrzynia - Plac Wolności 1 - godz. 14.00

Leszczyny k/Rybnika - Klub Sportowy "Piast" - godz. 17.00
 
Świecie nad Wisłą - Plener - godz. 15.00
 
Brenna Brenna  - Amfiteatr - godz. 13.00
 
Wymiarki k/ Żagania - Scena przed G.O.K.- godz. 17.00

Jastrzębie Zdrój - Parking przy M.O.K.-u - godz. 16.45
 
Jerzmanowa k/Głogowa - Boisko sportowe - godz. 12.00

Płock - Stadion Wisły - godz. 15.00
 
Kąty Opolskie - Hala namiotowa, boisko - godz. 17.30
 
Książki k/Torunia - Boisko Gimnazjum - godz. 16.00

Gostynin - Rynek - godz. 14.00
 
Tarnowskie Góry - Boisko"Gwarek"ul.Mickiewicza-godz. 12.00
 
Rybnik - Nad zalewem - godz. 14.30
 
Olszyna k/ Jeleniej Góry - Plener - godz. 17.00

Drawsko Pomorskie - Park Chopina - godz. 17.00

Bełchatów - Zespół Szkół ul. Edwardów - godz. 14.30

Szymocice k/Raciborza - Basen - godz. 13.00

Bolesławiec k/Zgorzelca - O.S.I.R. - godz. 16.30

Lwówek Śląski - Rynek - godz. 18.30
 
Skarżysko Kamienna - Na "Patio" - godz. 10.00

Chobienia k/Lubina - Pod Zamkiem - godz. 19.00
 
Olecko - Scena plenerowa - godz. 16.00

Ostrów Mazowiecka - Scena plenerowa - godz. 16.00
 
Pszów k/Wodzisławia - Plener - godz. 14.30

Różan k/Ostrołęki - Plac Obrońców Różana - godz. 14.00
 
Klimontów k/Sandomierza - Muszla koncertowa-godz. 15.30
 
Połaniec - Plener - godz. 15.00

Chwałowice k/Rybnika - Plener - godz. 15.30
 
Kępno - Amfiteatr - godz. 16.00

Świerklany k/Wodzisławia Śl. - Amfiteatr - godz. 15.00
 
Tomaszów Mazowiecki - Plener ul. Majowa - godz. 14.30
 
Bogatynia - Stadion - godz. 15.00
 
Krzeszyce k/Gorzowa Wlkp. - Boisko - godz. 17.00
 
Bielsko Biała - Hipermarket "Sarni Stok" - godz. 16.00
 
Kalisz - Hala Widowiskowa ul. Łódzka - godz. 15.30
 
Warszawa - Hotel "Kyriad"- godz. 11.00

Katowice - Dom Kultury K.W.K "Wujek"- godz. 17.45
 
Zwoleń k/ Radomia - Kino "Świt- godz. 17.30
 
Jastrzębie Zdrój - Szkoła Podstawowa nr.5 -  godz.15.00
 
Warszawa  - Restauracja "Wilanów" -  godz.11.00

Chocianów - Stadion - godz.17.00

Strona główna Drukuj dokument
PROGRAMY DLA DZIECI. ZESPOŁY DLA DZIECI. WYKONAWCY DLA DZIECI. PROGRAMY ESTRADOWE DLA DZIECI. KONCERTY DLA DZIECI. WIDOWISKA DLA DZIECI. WYSTĘPY DLA DZIECI. WYSTĘPY ARTYSTYCZNE DLA DZIECI. DISCO POLO. PROGRAMY ESTRADOWE DLA DZIECI, PROGRAMY ARTYSTYCZNE DLA DZIECI, WYSTĘPY ESTRADOWE DLA DZIECI, KONCERTY ESTRADOWE DLA DZIECI, ZESPOŁY DLA DZIECI, WYKONAWCY DLA DZIECI, PROGRAMY DZIECIĘCE, BAHAMAS, DUET BAHAMAS, WSZYSTKIE DZIECI SĄ WSPANIAŁE, ZESPÓŁ BAHAMAS, OPAŁKA ZBIGNIEW, PLUSZOWY MIŚ, PUSZEK MALUSZEK, BAW SIĘ RAZEM Z NAMI, A JA WOLĘ MOJĄ OLĘ, MISIOWE SWAWOLE W SZKOLE, ŚWIĘTO NASZEJ MAMY, WSZYSTKIE DZIECI SĄ WSPANIAŁE, DO UCHA MALUCHA, DISCO RELAX, PLATYNOWA PŁYTA, PIOSENKI DLA DZIECI, PROGRAMY DLA DZIECI, TEKSTY PIOSENEK, MUZYKA DLA DZIECI, TWÓRCZOŚĆ DZIECIĘCA